Loading...

Dla mężczyzn

Strefa mężczyzn

Zabiegi dla mężczyzn dbających o swój wygląd, nowoczesny wizerunek i zdrowie

Przebieg zabiegów i rodzaj zastosowanych produktów dopasowane są do oczekiwań, preferencji i faktycznych potrzeb męskiej skóry. Uwzględniają różnice w budowie skóry, która, ponieważ jest grubsza, wymaga zastosowania silnych promotorów przenikania składników aktywnych. Efektem jest relaks, odnowienie, rewitalizacja, ukojenie i regeneracja. Zabiegi poprawiają ogólną kondycję skóry twarzy, zmniejszają dokuczliwe problemy czyli zanieczyszczoną skórę, zmiany trądzikowe, rozszerzone pory skóry, podrażnienia, zaczerwienienia (często po goleniu), rozszerzone naczynka, przebarwienia, szorstką i suchą skórę, szary koloryt, worki i cienie pod oczami, zmęczony wygląd, utratę elastyczności, zmarszczki

MAN-VITALIC

Zabieg oczyszczający z silnym nawilżaniem do każdego typu skóry

Zabieg głęboko oczyszcza i wygładza powierzchnię skóry, intensywnie nawilża, odświeża wygląd, zmniejsza widoczność porów. Złuszcza stare komórki naskórka i stymuluje powstawanie nowych, poprawiając przez to kondycję skóry. Nadaje męskiej twarzy świeży i zadbany wygląd.

Czas trwania zabiegu

Około 60 minut.

MAN-ESTHETIC

Zabieg odnowy biologicznej zmęczonej skóry twarzy i okolic oczu z zastosowaniem maski hydro infuzyjnej

Polecany do skóry narażonej na długotrwały kontakt z klimatyzowanym powietrzem i promieniowaniem komputera, z objawami suchości, słabo nawilżonej, o szarym kolorycie. Zabieg działa rewitalizująco i antystresowo, pobudza metabolizm, daje ukojenie powiekom. Zmniejsza widoczność „worków” i cieni pod oczami. Królewski masaż twarzy i karku wykonywany w trakcie zabiegu wprowadza w głęboki relaks całe ciało i zapewnia wyjątkowo przyjemne uczucie.

Czas trwania zabiegu

Około 60 minut.

Cennik zabiegów

Cennik zabiegów

Czas trwania zabiegu - 60 Minut

od 200 do 230 zł

Umów wizytę >>

 

 

 

 

©   All Rights Reserved Polityka prywatności