Loading...

Zabiegi hybrydowe
Medi Express

Zabiegi hybrydowe Medi Express

Przedłużone działanie medestetyczne ‒ połączenie kwasów i mikronakłuwania.
Nawet 1000 razy lepsze wnikanie składników aktywnych!

Mikronakłuwanie – zastrzyk młodości pobudza skórę do uruchomienia systemu samo regeneracji oraz zwiększa wnikanie składników aktywnych. Zabiegi hybrydowe medi express łączą działanie kwasów z techniką mikro nakłuwania Mezorollerem DMN™. Są one intensywniejsze i dają efekt spektakularnego odmłodzenia wyglądu skóry i przedłużonego działania regenerującego. Niezalecane jako zabiegi bankietowe – cera zyskuje najdoskonalszy wygląd po 1-2 dniach.

Hybrid Firming Vit. C forte

Hybrydowy zabieg ujędrniający i poprawiający jakość skóry z infuzyjną 20% witaminą C Forte™, kwasem migdałowym i mikro nakłuwaniem

Całoroczny zabieg polecany do każdego rodzaju skóry łącznie z naczynkową poza delikatną i wrażliwą. Intensywnie ujędrnia, daje efekt liftingu. Cera staje się promienna, wygląda młodziej. Infuzyjna 20% witamina c forte™ skutecznie chroni włókna kolagenowe, co wpływa korzystnie na funkcjonowanie naczyń krwionośnych i utrzymanie jędrności. Zastosowany koktajl antyoksydacyjny ochrania dna i kolagen przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników i stymuluje metabolizm komórek, a mikro nakłuwanie stanowi doskonały bodziec do samo regeneracji skóry.

Czas trwania zabiegu

Około 90 minut.

Hybrid Mandel Super Lift Peel

Hybrydowy zabieg super liftingujący z kwasem migdałowym i mikro nakłuwaniem

Całoroczny zabieg, polecany do cery mieszanej, tłustej i problematycznej. Spektakularnie wygładza skórę, zwiększa jej elastyczność i jędrność. Daje doskonałe efekty w przypadku cery o nierównym kolorycie, z zaburzeniami równomiernego rozłożenia melaniny.

Czas trwania zabiegu

Około 90 minut.

Hybrid Rejuvenating Medi Peel 50%

Hybrydowy bardzo intensywny zabieg odmładzający wygląd skóry z kwasami i mikro nakłuwaniem

Polecany do każdego rodzaju skóry dojrzałej poza delikatną i wrażliwą. Najintensywniejszy zabieg dający efekt „NOWEJ SKÓRY”, stworzony z myślą o skórze wymagającej intensywnej regeneracji i odmłodzenia. Kompleksowo regeneruje i odnawia skórę. Zwiększa gęstość skóry, intensywnie pobudza metabolizm komórkowy.

Czas trwania zabiegu

Około 90 minut.

Cennik zabiegów

Cennik zabiegów

Czas trwania zabiegu - 60 Minut

od 290 do 320 zł

Umów wizytę >>

 

 

 

 

©   All Rights Reserved Polityka prywatności